Aktualności

Data publikacji:
 • Rusza sprzedaż biletów i gadżetów Piasta Gliwice w Corner Press w Europie Centralnej

  2013-12-03

  Już w środę 4 grudnia od godz. 17:00 fani Niebiesko-czerwonych będą mogli nabywać oficjalne gadżety Piasta, kalendarze na rok 2014 oraz  BILETY  na mecz z Koroną Kielce w punkcie Corner Press zlokalizowanym w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach. Ponadto każdy kto wybierze się...

 • Kar-Tel udziałowcem Piasta Gliwice

  2013-11-30

  W listopadzie 2012 Firma Kar-Tel nabyła 26% akcji Spółki Akcyjnej Piast S.A. od Stowarzyszenia Piast Gliwice.

 • Jasna31 - Otwarcie Hali Futsalu

  2013-11-06

  W dniu dzisiejszym o godzinie 18 nastąpiło uroczyste otwarcie hali do futsalu w obiekcie rekreacyjno sportowym przy ulicy Jasnej 31 w Gliwicach. Główną atrakcją i wspaniałym zwieńczeniem wieczoru był inaugracyjny mecz futsalu o mistrzostwo Ekstraklasy Futsalu pomiędzy Gliwickim zespołem GAF...

 • Nowa usługa - Warszawska karta miejska

  2013-08-01

  Bardzo miło jest nam poinformować iż od sierpnia Kar-Tel powiększył gamę swoich usług i został dystrybutorem dla sieci sprzedaży doładowań biletów okresowych kodowanych na Warszawskiej Karcie Miejskiej. Wszystkie zainteresowane Placówki handlowe zapraszamy serdecznie do współpracy.

 • Kar-Tel sponsorem strategicznym Piasta Gliwice

  2013-07-31

  W dniu dzisiejszym Firma Kar-Tel została sponsorem strategicznym klubu sportowego Piast Gliwice. Zaprezentowane zostały również nowe stroje zawodników z logotypem Kar-Tel.  

 • InPost - nowa usługa terminala Kar-Tel

  2013-06-01

  W dniu dzisiejszym uruchomiona została nowa usługa terminali Kar-Tel. Od dnia dzisiejszego klienci posiadający terminale Kar-Tel mają możliwość realizacji paczek oraz usług InPost.


 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem