Ogłoszenie - nowe sposoby rejestracji kart SIM PrePaid na Terminalu Kar-Tel

Ogłoszenie - nowe sposoby rejestracji zestawów startowych na Terminalu Kar-Tel

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma KAR-TEL wraz operatorami sieci komórkowych Virgin i Play wprowadziła nowe sposoby rejestracji przedpłaconych kart SIM.
  • Startery Virgin można teraz zacząć rejestrować wypełniając wniosek on-line na stronie internetowej www.virginmobile.pl/rejestrujemy-numery i dokończyć proces rejestracji w punkcie sprzedaży na naszym urządzeniu. Dzięki temu nie ma potrzeby wpisywania imienia i nazwiska osoby rejestrującej na terminalu
  • Aktywne startery Play można rejestrować bez podawania numeru karty SIM. Wystarczy na terminalu jedynie podać numer telefonu, swoje dane osobowe i specjalny kod z wiadomości SMS, którą klient otrzyma podczas procesu rejestracji
Dokładnie opisane zmiany na terminalach można pobrać klikając w poniższy link.

nowe metody rejestracji - terminal numeryczny

nowe metody rejestracji - terminal strzałkowy
 

Od 2016-11-11 na terminalach zostaje wprowadzona usluga rejestracji zestawow LYCAMOBILE

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, firma Kar-Tel uruchomiła w terminalach możliwość rejestracji zestawów startowych operatora LycaMobile.
Usługa będzie dostępna na Państwa urządzeniach od 11.11.2016. Aktywacja usługi rejestracji zestawów startowych LycaMobile nastąpi po uruchomieniu funkcji TRANSFER dostępnej w menu terminala lub przy ponownym włączeniu terminala. Dokładny opis procesu rejestracji zestawów startowych LycaMobile można pobrać w linku który znajduje się na dole strony lub uzyskać informację kontaktując się z naszym działem call center który jest do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu od 7:00 do 22:00 pod numerem tel. 32/238-53-22. 


Rejestracja zestawów operatorów Lyca - terminal numeryczny

Rejestracja zestawów operatorów Lyca - terminal strzałkowy  
Rejestracja PrePaid Terminal Play bez SIM

Formularz kontaktowy